KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15349300
nr 1534 9300
med klocka. Landskap med kyrka, 1800-tal, ej signerad. Oljemålning på kopparplåt, senempire-ram, 50x64 cm, yttermått inklusive ram: 70x84 cm
Kondition: klockan fungerar ej, utbytta visare
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:10:49
16/4 09:32:31